A KARBON UŽ BUDE JENOM SLOVO.

Dekarbonizace palivové soustavy

Karbon je velký nepřítel vozidel, ale i jejich majitelů. Kvůli přísnějším emisím sou ve vozidlech systémy, které způsobují zanášení komponentů právě uhlovodíkovou úsadou. Ať už se jedná o přímé vstřikování, nebo  EGR ventil, který vrací část spalin do sání, nebo kliková skříň, která do sání pouští i části oleje. 

Kromě toho, že karbonové úsady způsobují špatný chod motoru a mohou motor trvale poškodit, tak samozřejmě způsobují i snížení výkonu. Kvůli zanesení se zvýší kouřivost a tím pádem i emise. 

Většina servisů Vám nabídne výměnu komponentů za nové, což je dost finančně nákladné řešení. Rozhodli jsme se proto naše služby rozšířit o DAKARBONIZACI PALIVOVÉ SOUSTAVY, takže vstřikování, spalovacího a výfukového prostoru. Profesionální systém na čištění palivové soustavy zajistí odstranění karbonové úsady naprosto bezpečně a rychle. Čistící systém je sestaven pro nové elektronicky řízené systémy, které disponují přímým vstřikováním a je bezpečný pro plastové součásti moderních vstřikovacích čerpadel. 
 

Jak dekarbonizace probíhá


K palivové soustavě se připojí dekarbonizační přístroj. Čerpadlo dekarbonizačního přístroje dopraví do vstřikování místo paliva čistící přípravek, který se postará o odstranění uhlovodíkové úsady a o obnovení správného fungování vstřikovacího systému. Zvýší se efektivita spalování, což může snížit spotřebu Vašeho vozidla.  Celý tento proces trvá 1-2 hodiny.

Výhody

Získáte

  • obnovení správného fungování vstřikovacího systému
  • zvýšení výkonu motoru
  • dostupná cena

  • zvýšení efektivity spalování
  • snížení spotřeby paliva
  • vysoce efektivní 

Ceník služeb

Dekarbonizace

Dekarbonizace 2700 Kč

Co získáte s AZR servis?

Virtuální servisní
knížka

Všechny údaje o Vašem autě na jednom místě. Upozorňuje a rezervuje termíny. Pro všechny zákazníky našeho servisu.

Odtahová
služba

Zajistíme odtah Vašeho auta do našeho autoservisu i jeho opravu.

Náhradní
vozidlo

Po dobu opravy vašeho vozu můžete využít zapůjčení náhradního vozidla.

Řešení pojistných
událostí

Zajistíme vyřešení pojistných událostí s Vaší pojišťovnou.

Servis
bez objednání

Pro rychlé řešení, kdy není čas se objednávat, využijte Rychloservis. Prostě přijeďte a my Vás na počkání obsloužíme. Jako bonus dostanete svou virtuální servisní knížku.

Nechcete čekat? Objednejte se

Kde nás najdete?

  • Hájecká 13
    618 00, Brno

* Takto označené položky jsou povinné.

Údaje, které nám sdělujete, zpracováváme podle Zásad ochrany osobních údajů.